Darlington Teabolt - Eladói pozíció | Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
Darlington Teabolt - Eladói pozíció

Darlington Teabolt

Keressük csapatunk újabb tagját eladói pozícióba!

Cégünk egy magyar családi kisvállalkozás, amely már 2009 óta jelen van a hazai kereskedelem világában. Fontosnak tartjuk a személyes kapcsolatot vásárlóinkkal, s mindent megteszünk azért, hogy egyénre szabott tanácsokkal segítsük a vásárlást.

A bővülő és változatos termékkínálatunk miatt folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtunk dolgozóinknak.

Az egészség megőrzése az egyik legfontosabb cél az emberek életében, melyhez mi is hozzá járulhatunk teafüveinkkel.

Jelentkezz hozzánk, ha te is támogatod az egészséges életmódot, informálod a vásárlókat a termékeinkről vagy akár szívesen mesélsz saját tapasztalataidról.

Eladói pozíció - teljes munkaidős beosztás

Feladatok:

- vásárlók kedves kisegítése, kiszolgálása

- teljes árukészlet ismerete

- termékek üzletbe történő bekérése

- termékek üzletben történő feltöltése, kipakolása

- az üzletvezetők kisegítése, számlák kiállítása, napi forgalomjelentés

Amit nyújtunk:

- megbízható, stabil munkahely

- dolgozói kedvezmény

- barátságos kollégák, remek csapat

Elvárásaink:

- jó kommunikációs készség

- lelkiismeretes, becsületes magatartás

- kedves, empatikus természet

- kereskedelemben szerzett jártasság előny, de nem feltétel

- idegen nyelv (leginkább angol) ismerete előny, de nem feltétel

Fényképes önéletrajzokat várjuk a darlington@tea-bolt.hu címre, vagy személyesen is leadható üzleteinkben.

Westend aluljáró szint (Kölcsey Ferenc sétány 28.

Mammut II. 1emelet folyosón pult

Allee -2.szint, Intersparral szembeni pult

Etele Plaza földszint (Dm-el szemben)

Darlington Teabolt
  • darlington@tea-bolt.hu
Határidő:2024-07-31