Mango - eladó | Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
Mango - eladó

MANGO

Eladó – részmunkaidő/teljes munkaidő

Feladatok:

·       kedvesen üdvözölni, és segíteni a vásárlókat

·       az árukészlet ismerete annak érdekében, hogy a vásárlóknak minőségi segítséget nyújthass

·       a napi es havi célforgalmak ismerete, és közreműködés azok elérésének érdekében

·       a vásárlókiszolgálás mindenek előtt

·       az üzletvezetők által kért feladatok elvégzése

·       segítségnyújtás a raktárban

Elvárt végzettség: érettségi

Szakmai elvárások:

·       divat-kereskedelemben szerzet tapasztalat előnyt jelent

·       pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Egy olyan motivált csapatjátékost keresünk, aki kíváló kommunikációs készségével, proaktív magatartásával és lelkiismeretes munkájával hozzásegíti az üzletet a közös célok eléréséhez, miközben a márka image-ét képviseli.

Amit kínálunk:

·       stabil és megbízható munkahely

·       munkaruha

·       dolgozói kedvezmény (35%-ig)

·       folyamatos tréning és előrelépési lehetőség

Céginformáció:

Gyere és légy tagja csapatunknak!

Spanyol multinacionális cég vagyunk, amely a női divatra specializálódott, több mint 109 országban világszerte. Hiszünk az olyan csapatban, amely dinamikus, motivált és folyamatosan fejleszti készségeit.

Ha egyrészt szeretsz osztozni a felelősségen, másrészt kedvedre való a fejlődés mind szakmai, mind személyes téren, akkor hozzánk tartozol. Csatlakozz hát a MANGO-csapathoz és segíts elérni közös célunkat: jelen lenni a világ minden városában.

Jelentkezési mód:

·       határidő: június 30.

·       fényképes önéletrajz csatolásával a tda02406@mango.com email-címen

Mango
Mango
  • tda02406@mango.com
Határidő:2024-06-30